3D paneļu montāžas instrukcija

            Prims 3D paneļu montāžas ir jāsagatavo sienas, lai tās būtu līdzenas. Sienas nav obligāti špaktelēt līdz iedeālai virsmai, lai sāktu montāžu. Mēs pat iesakām tās atstāt rupjākas, lai līmējot paneļus tie turētos labāk. Izmēriet sienas un nolemjiet no kuras puses vēlaties sākt montāžu. Lai iesāktu montāžu no apakšējās malas iesakām izmantot koka gabaliņu uz kura jūs sāksiet montēt pirmos 3D paneļus. Tā rezultātā Jūs verēsiet brīvi piestiprināt grīdlīstes.

3D paneļu montāžai jūms būs niepieciešams:

  •          Kvarca grunts.  Piemēram Betokontakt - ir rūpnieciski sagatavota saķeres grunts blīvām un neuzsūcošām virsmām. Lieto pirms ģipša apmetumiem.
  •          Ģipša līme, Mēs iesakām „Knauf Perlfix” - ir rūpnieciski sagatavota montāžas līme ģipškartona plākšņu piestiprināšanai pie mūra vai betona sienas. Paredzēta iekšdarbiem. Izstrādei ar rokām. 
  •          Gala špaktele, iesakām iegādāties gatavu špakteli, piemēram «IGIS Mikrosfera» tā būs nepieciešama, lai apstrādātu šuves 3D paneļiem.
  •          Dziļumgrunts, kuru būs jāuzklāj pēc tā, kad visas šuves būs apstrādātas.
  •          Akrila vai lateksa krāsa, krāsošanai sausās telpās, piem., viesistabā, guļamistabā, birojā un sabiedriska lietojuma telpās.

3D paneļu montāžai pie griestiem, Papildus jāiegādājas dībeļi un skrūves. Montāžas princips atšķiras tikai ar to, ka 3D paneļos jāizurbj stūros caurumi skrūves dieametrā un jāpieskrūvē pie virsmas tā, lai varētu curumus nošpaktelēt. UZMANĪGI, skrūvējiet tā, lai nenolūzt paneļa stūris.